YÜKLENİYOR

Arayın

Yüz ve Vücut Şekillendirme Uygulamalarında PowerShape ile Mucizevi Çözüm

Paylaş

Eunsung firması tarafından üretilen son nesil PowerShape estetik teknolojisi, kullandığı 3 farklı metotla, yüz ve vücutta cilt yenilenmesi, selülitli bölgenin iyileştirilmesi ve vücut şekillendirme tedavilerinde mucizevi çözümler getiriyor.

RF, Low Level Laser (Düşük Seviye Lazer Uyg.) ve Vacuum Suction (Vakumla Emiş Gücü) cihazda bulunan 3 yeni teknolojidir. RF ve Low Level Lazer, lifli dokularda yüksek termal sıcaklık sağlayarak kolajen depolamayı kolaylaştırır ve ciltte lokalize olmuş katmanlaşmayı gözle görülür şekilde azaltır.

PowerShape Avantajları ve Faydaları
Powershape çok yönlü bir cihaz olduğu için, farklı bölgelerdeki sarkık ciltlerin tedavisini tek bir cihazda size sunar. Basit ve hızlı tedavi metoduyla, hastalarda yüksek seviyede tatmin sağlar. Non-invazif, cerrahi olmayan, anestezi gerektirmeyen, neredeyse ağrısız/acısız bir uygulamadır. Uygulandığı alanda kan dolaşımını hızlandırdığı için operasyon sonrası şişkinliklerin indirilmesine yardımcı olur.

Tanım – Kullanım Alanları

  • 2Mhz RF(Radiofrequency)
    PowerShape, 2 MHz çapında sağladığı RF ile ,vücutta herhangi bir dirençle karşılaştığında devreye ısı gücü giriyor ve cildin daha sıkı, daha genç görünmesine yardımcı olacak yeni kolajen oluşumunu hızlandırıyor.
  • 650nm Low Level Laser
    PowerShape, 650nm dalga boyunda düşük seviye lazer ışın tedavisi yapar. Lazer ışınının, dokuya ulaştığı anda, vücut kıvrımlarından itibaren , özel olarak uygulandığı her noktada ödem miktarını düşürdüğü gözlemlenmiştir.