YÜKLENİYOR

Arayın

Burun Estetiği Fiyatları 2022

Paylaş

Burun Estetiği (Rinoplasti) Nedir?

Tıbben Rinoplasti adıyla da bilinen burun estetiği tüm dünyada en çok uygulanan tıbbi estetik müdahalelerden biridir. Bu cerrahi işlem sayesinde burnun şekli, uzunluğu ve genişliği değiştirilerek göze daha çok hitap eden ve yüz hatlarına uyan estetik bir hale getirilebilir.

Burun estetiği fiyatları 2022

“Burun estetiği fiyatları”, “burun estetiği fiyatları 2022”, “rinoplasti fiyatları” ve “rinoplasti ameliyatı fiyatı 2022” bu operasyonu planlayan hastaların sık sorduğu sorular arasındadır. Ameliyatın maliyetini belirleyen çok sayıda unsur mevcuttur. Hastanın genel durumu, kullanılacak protezin nitelikleri, ameliyatın yapıldığı hastane, cerrahınızın bilgi, beceri ve tecrübesi bu unsurlardan bazılarıdır. Burun estetiği ameliyatlarının fiyatları hakkında en doğru bilgiyi, muayene sırasında hekiminizden alabilirsiniz. Not: T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı kuruluşların (hastane, tedavi merkezi ve estetik klinikleri vb.) internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yayınlanan kanun ve genelgeyle yasaklanmıştır. ☏ +90 212 257 1515 ✆ +90 541 334 3484 telefon numaralarını arayarak ya da çevirim içi durumlarında canlı destek hattından ya da info@sukruyazar.com mail adresinden yazarak burun estetiği fiyatları ne kadar, ameliyat süreçleri nasıl ilerliyor vb. gibi burun estetiği ile ilgili tüm merak ettiğiniz sorularınızı hasta danışmanlarına ileterek bilgi alabilirsiniz.

 

Hem sağlık hem de estetik yönünden kadınlar ve erkekler tarafından tercih edilen burun estetiği operasyonuyla hastalar, daha güçlü bir burun sırtına sahip olabilir ve burunlarındaki doğuştan gelen ya da sonradan oluşmuş deformasyonları düzelttirebilir. Bu ameliyatla dudak ile burun arasındaki açıyı yeniden şekillendirebilirler.

Kişilerin burunlarının görüntüsünden memnun olmamaları durumunda tercih ettikleri estetik ameliyatlardır. Bu ameliyatı yaptırmak isteyenlerin kemik ve kıkırdak gelişiminin tamamlanmış olması gerekmektedir. Kişilerin yüzlerinin daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlamak için ya da çeşitli travmalar sonrası bozulan burun anatomilerinin düzeltilmesi için plastik cerrahlar tarafından yapılan estetik cerrahi işlemlerin hepsi burun estetiğini tanımlamaktadır.

Burun Estetiği Hangi Amaçlarla Uygulanır?

Burun estetiği ameliyatı, estetik görüntüye ulaşmayı hedeflediği gibi kişilerin sağlıklarına kavuşmasını da hedefleyebilir. Yani burun estetiği hangi amaçlarla uygulanır sorusunun iki cevabı vardır;

  • Birincisi, bu işlem hem burnunun şekli ve görünüşünden memnun olmayan kişilerce yapılan tamamen estetik odaklı müdahaledir.
  • İkincisi ise, hem de burun tıkanıklığı gibi nefes alma sorunu yaşayan kişiler için uygulanmaktadır.