YÜKLENİYOR

Arayın

Liposuction Fiyatları 2022

Paylaş

Liposuction Nedir, Ne İşe Yarar?

Karın, uyluk ve kalça gibi bölgelerde var olan dirençli yağ dokularının delikli kanüllerle vakum sistemi aracılığıyla vücuttan dışarı alınması ve bu bölgelerin şekillendirilmesi için yapılan prosedüre yağ aldırma ya da fazla yağların alınması denmektedir. Liposuction operasyonunda amaç vücudun belli yerlerinde toplanan, diyet ve spor yapılmasına rağmen verilemeyen inatçı yağları almaktır. Karın, sırt, bacak, kol, gıdı, kalça ve basen olmak üzere vücudun çeşitli bölgelerindeki dirençli depo yağların yok edilmesi Liposuction yöntemiyle yapılmaktadır.

Liposuction Fiyatları 2022

T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı hastane, estetik kliniklerinin ve merkezlerinin web sitelerinde Liposuction fiyatlarını belirtmeleri yasaktır ve bu kurala uymayan estetik tedavi kliniklerine cezai müeyyideler uygulamaktadır. Ayrıca Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Profesör Doktor Şükrü Yazar‘ın Liposuction fiyatlarıyla ilgili net bilgiler verebilmesi için öncelikle hastayı görmesi ve muayene etmesi gerekir.

Liposuction Teknikleri Nelerdir?

Dünya genelinden en çok uygulanan estetik operasyonlarının başında gelmesi nedeniyle, modern teknoloji takip edilerek çok daha mükemmel sonuçların elde edilmesi adına sayısız çalışma yapılmaktadır. Bu çalışmalar daha çok Liposuction sonrası ortaya çıkan deri gevşekliğini ve selülit benzeri görünümü azaltmaya yöneliktir. Bu amaçla Vaser, Lazer (SmartLipo) ve güç destekli liposuction (Lipomatik) teknikleri sıklıkla kullanılmaktadır.

Nişantaşı Şükrü Yazar Klinik İletişim
☏ +90 212 257 1515 ✆ +90 541 334 3484 telefon numaralarını arayarak ya da canlı destek hattından “Liposuction fiyatları nedir” vb. gibi sorularınızı hasta danışmanlarına ileterek bilgi alabilir ve uzman doktorla Liposuction işlemleriyle ilgili görüşmek istediğinizi belirterek randevu isteyebilirsiniz.