YÜKLENİYOR

Arayın

Paylaş

Meme Büyütme ve Yağ Enjeksiyonu

Meme büyütme işlemlerinde yağ enjeksiyonları son yıllarda sıkça kullanılmaktadır. Bu işlemden üç şekilde yararlanmaktayız;

  1. Meme büyütme amaçlı olarak: Burada enjekte edilen yağ, kişinin kendi yağ dokusundan alınan yağdır. Yeterli volüme ulaşabilmek için birkaç seans yağ enjeksiyonu gerekebilir. Elbette bu işlem yağ dokusu yeterli hastalar için uygundur.
  2. Meme protezleri ile kombine edilerek: Memeye ideal formu kazandırmak, bazı asimetrileri gidermek amaçlı, protezle birlikte yağ enjeksiyonlarını kullanabilmekteyiz.
  3. Meme kanseri sonrası meme onarımlarında: Alınan memenin yerine yeni bir meme oluştururken yararlanılan işlemlerden biri de yağ enjeksiyonlarıdır. Bu işlemlerde yağ enjeksiyonları genellikle meme protezleri ile birlikte kullanılmaktadır.

Silikon protez fiyatları

“Silikon protez fiyatları”, “silikon protez fiyatları 2022”, “meme silikonu fiyatları” ve “meme büyütme ameliyatı fiyatı” bu operasyonu planlayan hastaların sık sorduğu sorular arasındadır. Ameliyatın maliyetini belirleyen çok sayıda unsur mevcuttur. Hastanın genel durumu, kullanılacak protezin nitelikleri, ameliyatın yapıldığı hastane, cerrahınızın bilgi, beceri ve tecrübesi bu unsurlardan bazılarıdır. Meme büyütme ameliyatlarının fiyatları hakkında en doğru bilgiyi, muayene sırasında hekiminizden alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için https://sukruyazar.com/meme-buyutme/ linkini ziyaret edebilir, randevu ve bilgi için bizlere www.sukruyazar.com web sitemizden, +90 (541) 334 34 84 nolu mobil/whatsapp hattımızdan veya info@sukruyazar.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:
Sonraki Yazı

Sonraki