YÜKLENİYOR

Arayın

Tüberöz Meme ve Tedavisi

Paylaş

Tüberöz Meme ve Tedavisini Pembenar’da Anlattım

Konik meme, keçi memesi, hipoplastik meme olarak bilinen Tüberöz – Tübüler meme; hem kadınlarda hem de erkeklerde görülen gelişimsel bir sorundur. Bu sorunda memeler ayrık, olması gerekenden küçük ya da asimetrik olabilir.

Tüberöz meme; meme tabanının dar, meme başı çevresi geniş, meme alt kıvrımının yüksek olması ve meme dokusunun meme başından dışarı doğru fıtıklaşması ile oluşan bir doğumsal deformitedir. Bu sorun estetik cerrahi operasyonuyla düzeltilebilir.

İşlem 16-18 yaştan itibaren her yaşta uygulanabilir, operasyon yaklaşık 1-2 saat sürer, memeler gerektiği takdirde silikon protezle desteklenir.

Pembenar’daki köşe yazımda tüberöz meme tedavisini ve estetiğini anlattım. Daha detaylı bilgi almak için linki tıklayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için https://sukruyazar.com/tuberoz-tubuler-meme/ inkini ziyaret edebilir, randevu ve bilgi için bizlere www.sukruyazar.com web sitemizden, +90 (541) 334 34 84 nolu mobil/whatsapp hattımızdan veya info@sukruyazar.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler: