YÜKLENİYOR

Arayın

Memeleri Küçültme Ameliyatı

Paylaş

Sağlığınız ve Formunuz için Memeleri Küçültme Ameliyatı

Vücuda orantısız ve iri memeler estetik olarak istenmeyen görüntüleri oluşturmanın yanı sıra sağlığı da olumsuz etkiler.

Büyük memelere bağlı olarak sırt ve bel ağrıları, kamburluk, omuz bölgesinde çöküntü, sütyenin kol sinirlerine baskı yapması sonucu uyuşma meydana gelebilir.

Meme altı bölgesinin göğüs duvarına sürtünmesi sonucu bu bölgede pişik ve yaralar ortaya çıkar.
Fiziksel aktivitelerin kısıtlanması, nefes alma güçlüğü ve psikolojik sorunlar da büyük memelerin yarattığı problemlerden bazılarıdır. Memeleri küçültme ameliyatı bu sorunlara çözüm sunarken, orantılı ve estetik vücut hatlarını da ortaya çıkarır.

Genel anestezi altında gerçekleşen bu ameliyat 2-5 saat arası sürebilir. Gerekli durumlarda meme küçültmeyle birlikte dikleştirme işlemi da yapılır.

İyileşme ve günlük yaşama dönme süresi 1 hafta ile 10 gün arası değişebilir. Hastaların 2 ay kadar sporcu sütyeni kullanması gerekir.

Bu işlem, tecrübeli bir plastik cerrahla planlandığında hasta memnuniyeti en yüksek ameliyatlardan biridir.

Detaylı bilgi için https://sukruyazar.com/meme-kucultme/ linkini ziyaret edebilir, randevu ve bilgi için bizlere www.sukruyazar.com web sitemizden, +90 (541) 334 34 84 nolu mobil/whatsapp hattımızdan veya info@sukruyazar.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:
Sonraki Yazı

Sonraki